«ВОЛЕС» - це завжди гарантія якості, найкращий сервіс та лояльна цінова політика.

Торгова марка «ВОЛЕС» існує на ринку України більше 18 років і добре відома як працівникам медичних установ, так і людям немаючим відношення до медицини.

Продукція ТМ «ВОЛЕС» сертифікована міжнародними та національними органами з оцінки відповідності.

Щорічно проходять наглядові аудити з підтвердження відповідності міжнародним і національним стандартам.
З продукцію ТМ "Волес" Ви отримуєте Декларації та Сертифікати відповідності Технічним регламентам України, сертифікати якості, інструкції та ін..

Динамічний розвиток та
постійний ріст

Команда професіоналів постійно аналізує потреби ринку та розвиває перспективні товарні групи, а інноваційні виробничі потужності дозволяють бути в списку найкращих виробників України. Будучи клієнтоорієнтованою компанією ми вважаємо, що підтримка чесних і міцних відносин з вітчизняними та зарубіжними партнерами є ключовим фактром на шляху до успіху!

КУПУЮЧИ ТОВАРИ «ВОЛЕС», ВИ ГАРАНТОВАНО ОТРИМАЄТЕ:

- Повний документальний супровід Декларації та Сертифікати відповідності Технічним регламентам України, сертифікати якості, інструкції та ін..
- Професійну консультацію та допомогу в підборі необхідної продукції;
- Допомогу і супровід в тендерних процедурах;
- Високу якість товарів, що поставляються;
- Широкий асортимент продукції (Асортимент продукції «ВОЛЕС» досить широкий. Ми забезпечуємо українців великим асортиментом медичних витратних матеріалів.)
- Апробація (Переконайтесь в якості нашої продукції взявши на тестування безкоштовні зразки)

Наші сильні сторони

ТМ «Волес» – це результат ретельного аналізу світових тенденцій у виробництві медичних та лабораторних товарів. Сьогодні ТМ"ВОЛЕС" демонструє стабільний і впевнений розвиток. Завдяки широкому асортименту, ми можемо комплексно забезпечити товарами медичного призначення всі відділення медичних установ, лабораторій, приватні клініки та аптеки.

Майбутнє за нами!

Будучи клієнтоорієнтованою компанією ми вважаємо, що підтримка чесних і міцних відносин з вітчизняними та іноземними партнерами є ключовим фактором на шляху до успіху!
«Волес» — це бізнес, який стабільно та впевнено розвивається та демонструє стійку позитивну динаміку зростання!
Ми йдемо тільки вперед!